BSZ050N03LSGATMA1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 30V 16A/40A 8TSDSON |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 61 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 30 V 16A (Ta), 40A (Tc) 2.1W (Ta), 50W (Tc) הרכבה משטחית PG-TSDSON-8 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V2.2 ב-µA250 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 35 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 2800 pF @ 15 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 2.1W (Ta), 50W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 30 V | מארז ההתקן של הספק PG-TSDSON-8 |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מספר מוצר בסיס |