CY15B116QSN-108BKXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY15B116QSN-108BKXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY15B116QSN-108BKXI
תיאור
IC FRAM 16MBIT SPI/QUAD 24FBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(FRAM (Ferroelectric RAM זיכרון IC 16Mbit SPI - מרובע I/O, QPI 108 MHz 6.7 ns ‎24-FBGA (6×8)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY15B116QSN-108BKXI דגמים
קטגוריה
ארגון זיכרון
2M x 8
יצרן
ממשק זיכרון
SPI - מרובע I/O, QPI
סדרה
תדר השעון
108 MHz
אריזה
מגש
זמן גישה
6.7 ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)