CY7C1471BV33-133BZI
מק"ט מוצר של DigiKey
CY7C1471BV33-133BZI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY7C1471BV33-133BZI
תיאור
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SRAM - סינכרוני, SDR זיכרון IC 72Mbit מקבילי 133 MHz 6.5 ns ‎165-FBGA (15×17)‎
קטגוריה
ארגון זיכרון
2M x 36
יצרן
ממשק זיכרון
מקבילי
סדרה
תדר השעון
133 MHz
אריזה
מגש
זמן גישה
6.5 ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
3.135V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)