CY8C24123A-24SXI
מק"ט מוצר של DigiKey
CY8C24123A-24SXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY8C24123A-24SXI
תיאור
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
תיאור מפורט
M8C null רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎4KB (4K × 8)‎ FLASH 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
CY8C24123A-24SXI דגמים
גודל RAM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
2.4V ~ 5.25V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 4x14b; D/A 2x9b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz