CY8C24794-24LTXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY8C24794-24LTXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY8C24794-24LTXI
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 56QFN
תיאור מפורט
M8C null רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH ‎56-QFN (8×8)‎
מודלים EDA/CAD
CY8C24794-24LTXI דגמים
גודל RAM
‎1K × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.25V
ממירי נתונים
A/D 48x14b; D/A 2x9b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz