CY8C27443-24PVXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY8C27443-24PVXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY8C27443-24PVXI
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
תיאור מפורט
M8C null רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH ‎28-SSOP‎
מודלים EDA/CAD
CY8C27443-24PVXI דגמים
גודל RAM
‎256 × 8‎
אריזה
צינור
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.25V
ממירי נתונים
A/D 4x14b; D/A 4x9b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
24MHz