CY8C27543-24AXI
מק"ט מוצר של DigiKey
448-CY8C27543-24AXI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CY8C27543-24AXI
תיאור
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
M8C null רכיבים משובצים IC 8-bit 24MHz ‎16KB (16K × 8)‎ FLASH ‎44-TQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CY8C27543-24AXI דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎256 × 8‎
אריזה
מגש
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
3V ~ 5.25V
סטטוס החלק
פעיל
ממירי נתונים
A/D 4x14b; D/A 4x9b
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
M8C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
8-bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
24MHz