DZ600N18KHPSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-DZ600N18KHPSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DZ600N18KHPSA1
תיאור
DIODE STANDARD 1800V 600A MODULE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1800 V 600A הרכבה בשלדה מודול
קטגוריה
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
40 mA @ 1800 V
אריזה
מגש
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
מודול
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1800 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
600A