ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1
תיאור
TVS DIODE 5.3VWM 15V PGTSLP37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15V מלחץ3A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית PG-TSLP-3-7
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESD5V3U2U03LRHE6327XTMA1 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
קיבוליות @ תדר
0.4pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5.3V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-101, SOT-883
מתח - פריצה (מינ')
6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
15V