FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1-ND
יצרן
Infineon Technologies Americas Corp.
מק"ט מוצר של היצרן
FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1
תיאור
FF4MR12W2M1HPB11ABPSA1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 1200V (1.2kV) 190A 20mW הרכבה בשלדה AG-EASY2B
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏6‏, A‏200‏, V‏18‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.15‏ ב-mA‏80‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
594nC ב-18V
אריזה
מגש
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
17600pF ב-800V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
20mW
טכנולוגיה
קרביד סיליקון (SiC)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
שתי תעלות-N (חצי-גשר)
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1200V (1.2kV)
מארז‏ / תיבה
מודול
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
190A