FS820R08A6P2BBPSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-FS820R08A6P2BBPSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FS820R08A6P2BBPSA1
תיאור
IGBT MOD 750V 820A AG-HYBRIDD-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT מודול Trench Field Stop מהפך תלת-מופעי 750 V 820 A 714 W הרכבה בשלדה AG-HYBRIDD-2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FS820R08A6P2BBPSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏1.35‏ ב-V‏15‏, A‏450‏
יצרן
Infineon Technologies
זרם - קיטעון קולט (מקס')
1 mA
סדרה
קיבוליות כניסה (Cies‏) @ Vce
80 nF @ 50 V
אריזה
מגש
הוספות
סטנדרטי
סטטוס החלק
פעיל
תרמיסטור NTC
כן
סוג IGBT
Trench Field Stop
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
מהפך תלת-מופעי
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
750 V
מארז‏ / תיבה
מודול
זרם - קולט (Ic) (מקס')
820 A
מארז ההתקן של הספק
AG-HYBRIDD-2
הספק - מקס'
714 W