IAUA170N10S5N031AUMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IAUA170N10S5N031AUMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IAUA170N10S5N031AUMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IAUA170N10S5N031AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUA170N10S5N031AUMA1
תיאור
MOSFET_(75V 120V( PG-HSOF-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 170A (Tj) 197W (Tc) הרכבה משטחית PG-HSOF-5-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IAUA170N10S5N031AUMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏110‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
88 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6405 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
197W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
דירוג
לרכב
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V