IAUC100N04S6L014ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IAUC100N04S6L014ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IAUC100N04S6L014ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IAUC100N04S6L014ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUC100N04S6L014ATMA1
תיאור
IAUC100N04S6L014ATMA1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 100W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TDSON-8‎
מודלים EDA/CAD
IAUC100N04S6L014ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
65 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3935 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
100W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TDSON-8‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V