IAUC100N04S6L014ATMA1 | |
|---|---|
יצרן | |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 35 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 40 V 100A (Tc) 100W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | IAUC100N04S6L014ATMA1 דגמים |
קטגוריה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 65 nC @ 10 V |
יצרן | Vgs (מקס') ±16V |
סדרה | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 3935 pF @ 25 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | פיזור הספק (מקס') 100W (Tc) |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
סוג FET | דירוג לרכב |
טכנולוגיה | הרשאה AEC-Q101 |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 40 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק PG-TDSON-8 |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 4.5V, 10V | מארז / תיבה |