IAUS300N08S5N012ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IAUS300N08S5N012ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IAUS300N08S5N012ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IAUS300N08S5N012ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUS300N08S5N012ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 80V 300A HSOG-8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V 300A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית PG-HSOG-8-1
מודלים EDA/CAD
IAUS300N08S5N012ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
231 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
16250 pF @ 40 V
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-HSOG-8-1
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V