IAUZ30N10S5L240ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IAUZ30N10S5L240ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUZ30N10S5L240ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 30A 8TSDSON-32
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 30A (Tc) 45.5W (Tc) הרכבה משטחית PG-TSDSON-8-32
מודלים EDA/CAD
IAUZ30N10S5L240ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
14 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
832 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
45.5W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-TSDSON-8-32
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V