IAUZN10S7N078ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IAUZN10S7N078ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IAUZN10S7N078ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IAUZN10S7N078ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IAUZN10S7N078ATMA1
תיאור
MOSFET_(75V 120V(
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V A‏76‏ (Tj‏) 94W (Tc) הרכבה משטחית 39‏-8‏-PG-TSDSON‏
מודלים EDA/CAD
IAUZN10S7N078ATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.2‏ ב-µA‏33‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
28.9 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1839 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
94W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
הרשאה
AEC-Q101
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V