IDH10G65C5XKSA2
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IDH10G65C5XKSA2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IDH10G65C5XKSA2
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 10A PGTO2201
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 650 V 10A חור מעבר PG-TO220-2-1
קטגוריה
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
180 µA @ 650 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
300pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TO220-2-1
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 10 A