IDL10G65C5XUMA2
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IDL10G65C5XUMA2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IDL10G65C5XUMA2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IDL10G65C5XUMA2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IDL10G65C5XUMA2
תיאור
DIODE SIL CARB 650V 10A PGVSON4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 650 V 10A הרכבה משטחית PG-VSON-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IDL10G65C5XUMA2 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מהירות
זמן התאוששות אפס > mA‏500‏ (Io‏)
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
0 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
180 µA @ 650 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
300pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
650 V
מארז ההתקן של הספק
PG-VSON-4
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.7 V @ 10 A