IKW40N120CS7XKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IKW40N120CS7XKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IKW40N120CS7XKSA1
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 82A TO247-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 39
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 1200 V 82 A 357 W חור מעבר ‎PG-TO247-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IKW40N120CS7XKSA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
2.55mJ (מופעל), 1.75mJ (מופסק)
יצרן
Infineon Technologies
סוג כניסה
סטנדרטי
סדרה
מטען שער
230 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
27ns/190ns
סטטוס החלק
פעיל
תנאי בדיקה
600V, 40A, 4Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
175 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
82 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
120 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO247-3‎
הספק - מקס'
357 W