IMLT65R015M2HXTMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IMLT65R015M2HXTMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IMLT65R015M2HXTMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IMLT65R015M2HXTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMLT65R015M2HXTMA1
תיאור
SICFET N-CH 650V 142A HDSOP-16
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 650 V 142A (Tc) 600W (Tc) הרכבה משטחית 6‏-16‏-PG-HDSOP‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IMLT65R015M2HXTMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏18‏, A‏64.2‏, V‏18‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.6‏ ב-mA‏13‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
79 nC @ 18 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
+23V, -7V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2792 pF @ 400 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
600W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
650 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
6‏-16‏-PG-HDSOP‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
15V, 18V