IPB020N10N5ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB020N10N5ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPB020N10N5ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPB020N10N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB020N10N5ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏270‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
210 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
15600 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO263-3‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V