IPB040N08NF2SATMA1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MOSFET N-CH 80V 107A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 80 V 107A (Tc) 3.8W (Ta), 150W (Tc) הרכבה משטחית PG-TO263-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | IPB040N08NF2SATMA1 דגמים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V3.8 ב-µA85 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 81 nC @ 10 V |
סדרה | Vgs (מקס') ±20V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 3800 pF @ 40 V |
סטטוס החלק פעיל | פיזור הספק (מקס') 3.8W (Ta), 150W (Tc) |
סוג FET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
טכנולוגיה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 80 V | מארז ההתקן של הספק PG-TO263-3 |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז / תיבה |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 6V, 10V | מספר מוצר בסיס |