IPB600N25N3GATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB600N25N3GATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPB600N25N3GATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPB600N25N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB600N25N3GATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 250V 25A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 250 V 25A (Tc) 136W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3‎
מודלים EDA/CAD
IPB600N25N3GATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏90‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
29 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2350 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
136W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
250 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO263-3‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V