IPB60R600P6ATMA1 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 203
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 189
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 69
תעלת N 600 V 7.3A (Tc) 63W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PG-T0263-3
IPB60R600P6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB60R600P6ATMA1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB60R600P6ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 600V 7.3A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏200‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
12 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
557 pF @ 100 V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
פיזור הספק (מקס')
63W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V