IPB80N03S4L03ATMA1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 2,423
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 208
קיים במלאי: 5
קיים במלאי: 163
STMicroelectronics
תעלת N 30 V 80A (Tc) 94W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3-2‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IPB80N03S4L03ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB80N03S4L03ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPB80N03S4L03ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB80N03S4L03ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 80A TO263-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
IPB80N03S4L03ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
75 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5100 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
פיזור הספק (מקס')
94W (Tc)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C