IPB80N04S404ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPB80N04S404ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPB80N04S404ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPB80N04S404ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 40V 80A TO263-3-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 80A (Tc) 71W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO263-3-2‎
מודלים EDA/CAD
IPB80N04S404ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
43 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3440 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
71W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO263-3-2‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V