IPD50N06S4L12ATMA2
מק"ט מוצר של DigiKey
IPD50N06S4L12ATMA2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPD50N06S4L12ATMA2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPD50N06S4L12ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPD50N06S4L12ATMA2
תיאור
MOSFET N-CH 60V 50A TO252-31
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 50A (Tc) 50W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO252-3-11‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPD50N06S4L12ATMA2 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2890 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
50W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO252-3-11‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V