IPD60N10S4L12ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPD60N10S4L12ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPD60N10S4L12ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPD60N10S4L12ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPD60N10S4L12ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 60A TO252-3
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 60A (Tc) 94W (Tc) הרכבה משטחית PG-TO252-3-313
מודלים EDA/CAD
IPD60N10S4L12ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
49 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3170 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
94W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-TO252-3-313
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V