IPD70N03S4L04ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPD70N03S4L04ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPD70N03S4L04ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPD70N03S4L04ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPD70N03S4L04ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 70A TO252-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 70A (Tc) 68W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO252-3-11‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPD70N03S4L04ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
48 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3300 pF @ 25 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
68W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C