IPD90N03S4L02ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPD90N03S4L02ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPD90N03S4L02ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPD90N03S4L02ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPD90N03S4L02ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 90A TO252-3
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 90A (Tc) 136W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO252-3-11‎
מודלים EDA/CAD
IPD90N03S4L02ATMA1 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
140 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±16V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
9750 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
136W (Tc)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO252-3-11‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V