IPG20N10S4L35ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
IPG20N10S4L35ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
IPG20N10S4L35ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
IPG20N10S4L35ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPG20N10S4L35ATMA1
תיאור
MOSFET 2N-CH 100V 20A 8TDSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 100V 20A 43W הרכבה משטחית PG-TDSON-8-4
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPG20N10S4L35ATMA1 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-µA‏16‏
יצרן
Infineon Technologies
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
17.4nC ב-10V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1105pF ב-25V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הספק - מקס'
43W
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
דירוג
לרכב
תצורה
2 תעלות N (כפול)
הרשאה
AEC-Q101
מאפיין FET
שער רמה לוגית
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100V
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerVDFN
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
20A