IPP050N10NF2SAKMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPP050N10NF2SAKMA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPP050N10NF2SAKMA1
תיאור
TRENCH >=100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 35
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 19.4A (Ta), 110A (Tc) 3.8W (Ta), 150W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPP050N10NF2SAKMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏84‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
76 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3600 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 150W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO220-3‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V