IPT025N15NM6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-IPT025N15NM6ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-IPT025N15NM6ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-IPT025N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IPT025N15NM6ATMA1
תיאור
TRENCH >=100V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 150 V A‏26‏ (Ta‏), A‏263‏ (Tc‏) 3.8W (Ta), 395W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-HSOF-8-1‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IPT025N15NM6ATMA1 דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏2.4‏, A‏120‏, V‏15‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏275‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
137 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
9800 pF @ 75 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3.8W (Ta), 395W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
150 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎PG-HSOF-8-1‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
8V, 15V