ISC022N10NM6ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-ISC022N10NM6ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-ISC022N10NM6ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-ISC022N10NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISC022N10NM6ATMA1
תיאור
TRENCH >=100V PG-TSON-8
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 25A (Ta), 230A (Tc) 3W (Ta), 254W (Tc) הרכבה משטחית PG-TSON-8-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ISC022N10NM6ATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.3‏ ב-µA‏147‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
91 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6880 pF @ 50 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
3W (Ta), 254W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TSON-8-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
8V, 10V