ISC045N03L5SATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-ISC045N03L5SATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-ISC045N03L5SATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-ISC045N03L5SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISC045N03L5SATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 18A/63A TDSON
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 18A (Ta), 63A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-6
מודלים EDA/CAD
ISC045N03L5SATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
13 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
870 pF @ 15 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 30W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8-6
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V