S27KL0642DPBHB020
מק"ט מוצר של DigiKey
448-S27KL0642DPBHB020-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
S27KL0642DPBHB020
תיאור
IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 48
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
(PSRAM (Pseudo SRAM זיכרון IC 64Mbit HyperBus 166 MHz 36 ns ‎24-FBGA (6×8)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
S27KL0642DPBHB020 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
ממשק זיכרון
HyperBus
יצרן
תדר השעון
166 MHz
סדרה
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
36ns
אריזה
מגש
זמן גישה
36 ns
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C (TA)