SPD04N50C3ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
SPD04N50C3ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SPD04N50C3ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SPD04N50C3ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPD04N50C3ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 500V 4.5A TO252-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 500 V 4.5A (Tc) 50W (Tc) הרכבה משטחית ‎PG-TO252-3‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPD04N50C3ATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.9‏ ב-µA‏200‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
22 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
470 pF @ 25 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פיזור הספק (מקס')
50W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
מארז ההתקן של הספק
‎PG-TO252-3‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V