SPP17N80C3XKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
SPP17N80C3XKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPP17N80C3XKSA1
תיאור
MOSFET N-CH 800V 17A TO220-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 800 V 17A (Tc) 208W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3-1‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPP17N80C3XKSA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.9‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
177 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2320 pF @ 25 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
208W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
800 V