SPP20N60S5XKSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-SPP20N60S5XKSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPP20N60S5XKSA1
תיאור
HIGH POWER_LEGACY
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 600 V 20A (Tc) 208W (Tc) חור מעבר ‎PG-TO220-3-1‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPP20N60S5XKSA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
103 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
3000 pF @ 25 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
פיזור הספק (מקס')
208W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V