TDB6HK180N16RRB11BPSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-TDB6HK180N16RRB11BPSA1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TDB6HK180N16RRB11BPSA1
תיאור
SCR MODULE 1.6KV MODULE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SCR מודול 1.6 kV גשר, תלת-פאזי - רכיבי SCR/דיודות - IGBT עם דיודה הרכבה בשלדה מודול
קטגוריה
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
2 V
יצרן
Infineon Technologies
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
100 mA
סדרה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
1600A ב-50Hz
אריזה
מגש
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
220 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
175°C (TJ)
מבנה
גשר, תלת-פאזי - רכיבי SCR/דיודות - IGBT עם דיודה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מספר רכיבי ה-SCR והדיודות
3 SCR,‏ 3 דיודות
מארז‏ / תיבה
מודול
מתח - מצב מופסק
1.6 kV