TLE42662GSV33HTMA2
מק"ט מוצר של DigiKey
TLE42662GSV33HTMA2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TLE42662GSV33HTMA2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TLE42662GSV33HTMA2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLE42662GSV33HTMA2
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V PG-SOT223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎PG-SOT223-4‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TLE42662GSV33HTMA2 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
60 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
4 mA
סדרה
PSRR
68dB (100Hz)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
מניעה
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
45V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V