TLE4971A050N5UE0001XUMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-TLE4971A050N5UE0001XUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLE4971A050N5UE0001XUMA1
תיאור
SPEED & CURRENT SENSORS PG-TISON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 50A 1 ערוצים חיישן זרם דו-כיווני ‎8-PowerTDFN
מודלים EDA/CAD
TLE4971A050N5UE0001XUMA1 דגמים
קטגוריה
יציאה
רציומטרי, מתח
יצרן
תדר
210kHz
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3.1V ~ 3.5V
זרם - הספקה (מקס')
25mA
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C