TVS3V3L4UE6327HTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
TVS3V3L4UE6327HTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TVS3V3L4UE6327HTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TVS3V3L4UE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TVS3V3L4UE6327HTSA1
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 7.7VC PGSC746
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
7.7V (טיפוסי) מלחץ20A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎PG-SC74-6‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TVS3V3L4UE6327HTSA1 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20A (8/20µs)
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
Ethernet
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
קיבוליות @ תדר
2pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
4
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים דו-כיווניים
2
מארז‏ / תיבה
SC-74, SOT-457
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
7.7V (טיפוסי)