P10K.520.6W.B.010.D
מק"ט מוצר של DigiKey
2952-P10K.520.6W.B.010.D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P10K.520.6W.B.010.D
תיאור
SENSOR RTD RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RTD‏ (גלאי טמפרטורה מבוסס התנגדות) פלטינום (pt‏) 3850ppm/°C רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-200°C ~ 600°C
יצרן
Innovative Sensor Technology, USA Division
סיומת
חוטים מוליכים
אריזה
מגש
מקדם טמפרטורה
3850ppm/°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם
0.1 mA
התנגדות ב- 0°C
10 kOhms