IN-C33BTLG
מק"ט מוצר של DigiKey
1830-1166-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1830-1166-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1830-1166-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IN-C33BTLG
תיאור
LED IN-C33 GREEN 525NM 3535
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
צבע תאורת LED null ירוק 525nm (טיפוסי) 1414 (3535 מטרי)
קטגוריה
זרם - מקס'
700mA
יצרן
שטף אור ב- זרם/טמפרטורה
100lm (90lm ~ 110lm)
סדרה
טמפרטורה - בדיקה
25°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זווית צפייה
60°
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
צבע
מארז‏ / תיבה
1414 (3535 מטרי)
אורך גל
525nm (טיפוסי)
מארז ההתקן של הספק
3535
זרם - בדיקה
350mA
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
מתח - קדומני (Vf) (טיפוסי)
3.3V