NDS36PT5-16ET
מק"ט מוצר של DigiKey
1982-NDS36PT5-16ET-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NDS36PT5-16ET
תיאור
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM זיכרון IC 256Mbit LVTTL 166 MHz ‎54-TSOP II‎
קטגוריה
ארגון זיכרון
16M x 16
יצרן
ממשק זיכרון
LVTTL
סדרה
תדר השעון
166 MHz
אריזה
מגש
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 70°C (TA)