IMSA-11501S-20B-GFN1
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11501S-20B-GFN1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11501S-20B-GFN1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11501S-20B-GFN1
תיאור
CONN FFC BOTTOM 20POS 0.5MM R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
20 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, למטה 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית, זווית ישרה
קטגוריה
גובה מעל ללוח
0.134‏ אינץ' (3.40‏ מ"מ)
יצרן
IRISO USA Inc.
סוג קצה כבל
עם חריצים
סדרה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, למטה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
20
דירוג זרם (אמפר)
0.5A