IMSA-11600S-20A-GFN4 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN FFC VERT 20POS 0.5MM SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 20 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) הרכבה משטחית |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | גובה מעל ללוח 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ) |
יצרן IRISO USA Inc. | סוג קצה כבל עם חריצים |
סדרה | חומר מגע סגסוגת נחושת |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | גימור מגע זהב |
סטטוס החלק פעיל | חומר הבית פולימר גביש נוזלי (LCP) |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | מאפיינים רתק הלחמה |
סוג ההרכבה הרכבה משטחית | ערך נקוב של המתח 50V |
סוג מחבר/מגע מגעים, אנכיים - צד אחד | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים 20 | דירוג זרם (אמפר) 0.5A |