IMSA-11600S-25B-GFN4
מק"ט מוצר של DigiKey
2248-IMSA-11600S-25B-GFN4TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2248-IMSA-11600S-25B-GFN4CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IMSA-11600S-25B-GFN4
תיאור
CONN FFC VERT 25POS 0.5MM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים FFC, FPC מחברי מגעים, אנכיים - צד אחד 0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ) הרכבה משטחית
קטגוריה
גובה מעל ללוח
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
יצרן
IRISO USA Inc.
סוג קצה כבל
עם חריצים
סדרה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
חומר הבית
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
מאפיינים
רתק הלחמה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערך נקוב של המתח
50V
סוג מחבר/מגע
מגעים, אנכיים - צד אחד
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים
25
דירוג זרם (אמפר)
0.5A